Naujos “Rasa ActiveLife” etiketės – jau parduotuvėse!

Šimtai sporto šakų ir aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdų – tiek pasirinkimo turi dauguma vartotojų, besirenkančių, kaip praleisti savo laisvą laiką. Dėl tos pačios priežasties, UAB „Druskininkų Rasa“ atnaujino ir personalizavo gerai žinomo prekės ženklo „RASA ActiveLife“ etiketes. Nuo šiol, kiekvienas pirkėjas galės išsirinkti savo mėgiamiausią buteliuko dizainą, kadangi rinkoje pasirodys net 19 etikečių dizainų su skirtingomis sporto šakomis.

Tyrimai rodo, kad pirkėjai labiau pastebi ir mieliau perka pakuotes, sukurtas atsižvelgus į vartotojo gyvenimo būdą. „Norėjome pasiekti ne tik tradicinių, bet ir kitų sporto šakų atstovus, todėl etiketėse stengiamės atvaizduoti kuo įvairesnias sporto šakas bei laisvalaikio leidimo būdus. Todėl nenuostabu, kad skirtingų etikečių yra ne viena, ne dvi, o beveik kelios dešimtys. Tarp naujųjų etikečių galima rasti nuo tokių populiarių veiklų, kaip bėgimas, dviračiai, joga, iki labiau nišinių veiklų, tokių kaip gatvės šokių, žvejybos“, – teigia UAB „Druskininkų Rasa“ rinkodaros vadovė Gintarė Norvaišė.

G. Norvaišės teigimu, naujosiomis etiketėmis norima priminti, kad vanduo yra svarbus laisvalaikio kompanionas įvairiose sporto šakose bei gyvenimo veiklose, todėl tikimasi, kad patogus buteliukas ir personalizuota etiketė – paskatins ir primins vartotojams pasiimti vandens į sporto užsiėmimus ar ilgesnį pasivaikščiojimą.  

Naujosios etiketės rinkoje pasirodė rugpjūčio mėnesį, o jų gamyba – neterminuota.

Bendraukime