„RASA Druskininkų Maratonas“ bėgikus vilios nuostabia pavasarine gamta

Druskininkuose atgimstanti ir sparčiai populiarėjanti bėgimų tradicija užaugo iki maksimalaus renginio – maratono. Šių metų gegužės 7 dieną vyksiantis bėgimas pirmą kartą bėgikus kvies įveikti pilną maratoną – „RASA Druskininkų maratoną“.

„Šis renginys Druskininkuose nuolat auga. Iš pradžių turėjome 500 m distanciją vaikams, 5 km, 10 km bei pusmaratonio bėgimus, o šiemet pasiekė viršūnę – maratono rungtį, – sakė bėgimo organizatorius, asociacijos „Sporto renginiai“ vadovas Evaldas Martinka. – Tokį sprendimą lėmė ir patys dalyviai, iš kurių teko išgirsti apie tai, kad laikas Druskininkuose turėti pilną maratoną.“

„RASA Druskininkų maratonas taip pat bus sertifikuotas tarptautiniu sertifikatu, kuris leis atsidurti tarptautiniame maratonų kalendoriuje“, – kalbėjo E. Martinka.

Didžioji dalis trasos drieksis nuostabiais ir sutvarkytais dviračių takais. Nemažai trasos bus palei Nemuną, todėl bėgikai galės stebėti didžiausią ir gražiausią mūsų upę. Maratono dalyviams teks įveikti keturis ratus po kiek daugiau nei 10 km.

Tikimasi, kad šį maratoną pamils ir pajėgiausi Lietuvos sportininkai, nes tai jiems galėtų būti vienas pirmųjų startų naujajame sezone arba puiki repeticija prieš būsimus čempionatus.

„Tęsiame mūsų bendradarbiavimą su „Sporto renginiais“ jau ne vienerius metus  –  pernai buvome „RASA Druskininkai Run“ generaliniu rėmėju. Nuoširdžiai džiaugiamės, kad šis renginys išaugo ir šiemet mes vėl kartu – jau kaip „RASA Druskininkų maratonas“. Didžiuojamės natūralaus mineralinio vandens RASA kilme, kuris išgaunamas saugomoje miškingoje teritorijoje Druskininkuose. Vienas svarbiausių mūsų uždavinių – sveikų įpročių formavimas ir sveikos gyvensenos skatinimas, taigi, mums svarbūs renginiai apjungiantys Druskininkų bendruomenę ir sportuojančius iš visos Lietuvos.“ – kalbėjo UAB „Druskininkų RASA“ direktorius Aurelijus Sinkevičius.

Vanduo ir sportas yra neatsiejama geros fizinės ir emocinės sveikatos dalis. Tokie renginiai mums, taip pat suteikia galimybę gyvai susitikti su žmonėmis, pabendrauti, išklausyti poreikius.

Visi „RASA Druskininkų Maratono“ dalyviai galės atsigaivinti visų pamėgtu itin tyru natūraliu mineraliniu vandeniu RASA LIGHT ir RASA LIGHT ACTIVE LIFE. Mažieji bėgikai, kaip ir pernai, gaivinsis specialiai vaikams sukurtu RASA KIDS vandenuku, praturtintu kalciu.

Planuojama, kad gegužės 6-7 dienomis vyks ir virtualus bėgimas tiems, kas negalės atvykti į Druskininkus, bet norės bent simboliškai sudalyvauti šioje bėgimo šventėje. Visi norintys galės savo pasirinktoje vietoje įveikti 5 km, 10 km arba pusmaratonio distancijas.

Išankstinė registracija į „RASA Druskininkų maratoną“ vyksta http://www.druskininkairun.lt

Bendraukime