TVARUMAS – MŪSŲ PRIORITETAS

Jau dešimtmetį, žingsnis po žingsnio, keliaujame link tvarios gamybos ir veiklos. Kaip pasireiškia tvarumas pas mus?  Tai apima ne tik aplinkos saugojimą, bet ir kokybės užtikrinimą bei socialinę atsakomybę prieš visuomenę. Nuo pat įmonės gyvavimo pradžios, siekiame būti socialiai atsakingi ne tik prieš partnerius ar klientus, bet ir prieš visą visuomenę.
Tvarumas, mūsų prioritetas, todėl iki 2025 metų:
  • Siekiame sutaupyti iki 500 tonų plastiko;
  • Investuojame į atsinaujinančią energiją;
  • Investuojame į gamybos įrengimus, leidžiančius gaminti aplinkai Draugiškesnius produktus;
  • Kuriame butelių formas, leidžiančias sutaupyti plastiko;
  • Įsipareigojame naudoti nenusiimantį kamštelį;
  • Siekiame naudoti perdirbtą plastiką;
  • Siekiame gaminti vandenį fasuotą stikle.

PLASTIKO MAŽINIMO POLITIKA

Siekiame būti socialiai atsakingi, nuolatos tobuliname gamybos procesus, ieškodami būdų sumažinti naudojamo plastiko kiekį.  Nuo 2015 m. pradėjome naudoti „Short-neck“ kamščiavimo sistemą, o 2020 m. sumažinome plastiko kiekį buteliuose, kas leidžia sutaupyti iki 150 tonų per metus plastiko. Taip pat, visas vanduo išpilstomas tik į 100% perdirbamus butelius.

ELEKTROS ENERGIJOS TAUPYMAS

2012 metais vieni iš pirmųjų pradėjome naudoti žalią lietuvišką energiją, o 2019 m. gamybos procese pradėjome naudoti elektros energiją iš nuosavų atsinaujinančių energijos išteklių (AEI).

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS UŽTIKRINIMAS

Siekiame aukščiausios kokybės visoje gaminamoje produkcijoje, todėl 2020 metais gavome BRC kokybės sertifikatą, įrodantį, kad įmonėje yra veiksminga kokybės vadybos sistema, efektyvi produktų, procesų ir darbuotojų kontrolė.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ PRIEŠ VISUOMENĘ

Esame socialiai atsakingi prieš visuomenę, todėl dalyvaujame ir remiame įvairius socialinius projektus bei renginius, edukuojame vartotojus apie sveiką gyvenseną, sveikatą, vandens reikšmę kiekvienam organizmui.

Bendraukime