AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ PRASIDEDA ŽEMĖS GELMĖSE.

Ir yra išlaikoma – viso VANDENS GAVYBOS IR PILSTYMO proceso metu.

Siekiant užtikrinti, kad išgaunamas vanduo būtų aukščiausios kokybės – vandens gręžiniai yra gręžiami tik griežtai saugomose zonose. Mūsų natūralus mineralinis vanduo yra išgaunamas Druskininkuose, Šilo ir Šviežumėlio vandenvietėse, iš unikalaus mineralinio vandens kupolo. Išpilstymo metu natūralus mineralinis vanduo neturi sąlyčio su atmosferos oru, nėra skiedžiamas, į jį nededami priedai ar konservantai. Mineralinis vanduo įgija unikalią mineralinę sudėtį, požeminio filtravimo metu, kontaktuodamas su įmirkytomis uolienomis ir mineralais. Tad visas mūsų išgaunamas vanduo yra natūralus, su gamtos subalansuotu mineralinių medžiagų kiekiu, kas lemia aukštą kokybę.

Mes nuolatos investuojame į vandens išpilstymo, pakavimo įrangą, leidžiančią užtikrinti aukščiausią gaminių kokybę. 2017 metais atnaujinti produktų pakavimo įrengimai, 2020 metais įsigyti nauji PET butelių pūtimo, pylimo ir kamščiavimo  ir mineralinio vandens karbonizavimo įrengimai. Nauja įranga iki minimumo sumažina žmogiško faktoriaus klaidas ir leidžia mažinti gamtos taršą. Pilant mažus litražus atsirado galimybė naudoti 25% lengvesnius butelius. Įvertinus visą sutaupomą plastiko kiekį, per metus siekiame sutaupyti iki 100 tonų plastiko. Lyginant su senąja linija, planuojame sutaupyti apie 40% elektros energijos.

Kaip aukščiausios kokybės įrodymas – tarptautinis kokybės BRC sertifikatas, kurį gavome 2020 metais. Po išsamaus audito ir vertinimo, buvome pripažinti kaip kokybiški ir patikimi gamintojai, tiekėjai bei partneriai.

Daugiau apie aukščiausios kokybės užtikrinimą

2020 rugpjūčio 12

„Druskininkų Rasa“ indėlis į žalesnį rytojų

Patogus gyvenimas, pažymėtas gausybe vienkartinių ir neilgalaikių daiktų, prietaisų, pakuočių, kainuoja ne tik galutiniam vartotojui, bet ir gamtai. XXI a. pamažu tampa, atsakingų prieš vartotoją ir […]
2020 liepos 7

UAB “Druskininkų Rasa” įvertinta tarpautiniu kokybės sertfikatu BRC

Reikalavimai maisto saugai vis didėja, todėl nenuostabu, kad vartotojai bei partneriai vis dažniau reikalauja, jog tiekiami maisto produktai būtų kokybiški ir saugūs vartoti. Siekiant užtikrinti aukščiausios […]

Bendraukime