PAKEISKIME POŽIŪRĮ Į PLASTIKĄ!

Nes dabar, kiekvienas mūsų butelys – PLONAS DĖL GAMTOS.

Siekiame būti socialiai atsakingi, nuolatos tobuliname gamybos procesus, ieškodami būdų mažinti gamtai daromą poveikį. Mūsų buteliukai yra 100proc. perdirbami, tačiau šalia perdirbimo taip pat siekiame sumažinti plastiko žaliavų suvartojimą.

Pirmiausia, siekiant sumažinti sunaudojamą plastiko kiekį, buvo pereita prie „short-neck“ kamščiavimo sistemos, kurios dėka – buteliui pagaminti naudojama mažiau plastiko. Tai leido per metus sutaupyti net apie 20 tonų plastiko.

2020 metais, investavome nemažai finansų, laiko ir žmogiškųjų resursų, kol suradome būtinus techninius sprendimus, leidžiančius vandenį pilstyti į dar lengvesnius buteliukus – naujai atidaryta išpilstymo linija, leidžia taupyti gamtos išteklius ir užtikrinti itin aukštą produkcijos kokybę. Šiuo metu natūralaus mineralinio vandens „Rasa“ 1,5l talpos buteliukai jau yra palengvėję 18 proc., o natūralaus mineralinio vandens „Rasa Light“ 1,5l ir 5l talpų buteliukai, palengvėjo atitinkamai 13 proc. ir 12 proc. Ateityje planuojame lengvinti ir kitų Druskininkų Rasos prekės ženklų buteliukus.

Tačiau plastiko tausojimo politika yra taikoma ir kitoms, nedepozitinėms taroms, pavyzdžiui, „Rasa Officelife“ 19l vandens butelių. Mes – pirmieji vandens gamintojai Lietuvoje, siūlantys biuro vandenį vienkartinėse, 100 proc. perdirbamose, PET pakuotėse, kurios po pirmo panaudojamo yra perdirbamos. Tai užtikrina, kad pakuotės būtų visada kokybiškos, švarios ir tausotų aplinką.

Daugiau apie plastiko mažinimo politiką

2020 rugpjūčio 12

„Druskininkų Rasa“ indėlis į žalesnį rytojų

Patogus gyvenimas, pažymėtas gausybe vienkartinių ir neilgalaikių daiktų, prietaisų, pakuočių, kainuoja ne tik galutiniam vartotojui, bet ir gamtai. XXI a. pamažu tampa, atsakingų prieš vartotoją ir […]
2020 rugpjūčio 4

Lengvesni buteliukai – ramesnis miegas mūsų vaikams

Šiuolaikinėje, greitai besikeičiančioje visuomenėje sunku įsivaizduotį gyvenimą be plastiko, kurio patogus pritaikymas ir naudojimas mūsų įpročius pakeitė neatpažįstamai. Plastikas, turintis daug paskirties variacijų, yra plačiai naudojamas […]

Bendraukime