WE RUN VILNIUS – didžiausias pavasario bėgimas

We Run Vilnius - pavasario bėgimas

Gegužės 29 dieną Vilniuje įvyko didžiausias pavasario bėgimas Lietuvoje „We Run Vilnius“.

Viso bėgimo renginyje Vilniaus gatvėmis bėgo 4334 dalyvių. 648 įveikė pusmaratonio trasą, 1263 bėgikų nubėgo 10 kilometrų, populiariausia distancija tarp bėgimo entuziastų buvo 5 kilometrai – ją rinkosi 1606 dalyvių, o štai vaikų bėgime bėgo 817 mažųjų bėgikų nuo 2 iki 12 metų amžiaus.

Renginyje dalyvavo ir Lietuvos, ir užsienio bėgikai.
Pusmaratonio distanciją – 21.098 km atstumą, greičiausiai įveikė iš Latvijos atvykęs ilgų nuotolių bėgikas Dimitrijs Seriogins (01:05:23), o tarp pusmaratonį bėgusių moterų greičiausia buvo Loreta Kančytė (01:19:25). Antroji vieta atiteko Remigijui Kančiui (01:08:18) ir Dianai Banienei (01:21:50).

Vienas svarbiausių mūsų uždavinių – sveikų įpročių formavimas ir sveikos gyvensenos skatinimas, todėl mūsų įmonė yra nuolatinė įvairių sporto renginių dalyvė ir rėmėja. Vanduo ir sportas yra neatsiejama geros fizinės ir emocinės sveikatos dalis. Mes džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie šio didelio „We Run Vilnius“ renginio.

Visi „We Run Vilnius“ dalyviai gaivinosi RASA LIGHT ir RASA ACTIVE LIFE – itin tyru natūraliu mineraliniu vandeniu. Mažieji bėgikai vaišinosi specialiai vaikams sukurtu RASA KIDS vandenuku, praturtintu kalciu.

Aktyvus laisvalaikis, sportas ir RASA – visada kartu!

Bendraukime