„RASA“  vaisvandeniai – aukštos kokybės lietuviškas gaiviųjų gėrimų prekinis ženklas. „RASA“ vertina natūralumą bei tvarumą, todėl linijos gėrimai sukurti naudojant švarią, gamtą tausojančią, saulės energiją. Šio prekinio ženklo produkcija subalansuota visai šeimai, tad troškulį „RASA“ gaiviaisiais gėrimais gali numalšinti tiek suaugusieji, tiek mažieji šeimos nariai.

RASA eco

RASA eco – ekologiški, gazuoti gaivieji gėrimai. Tai puikus pasirinkimams tiems vaisvandenių mėgėjams, kurie ieško ekologiškų, natūralių produktų, tačiau vis tiek nori palepinti savo gomurį smulkiais burbuliukais bei sodriu vaisių skoniu. Linijoje galite rinktis tarp šeivamedžio ar juodųjų serbentų ir aviečių skonio gėrimų.

RASA Sultinga

RASA Sultinga – lengvi ir gaivūs sulčių gėrimai. Jie pagaminti iš gazuoto vandens ir įvairių vaisių sulčių, todėl yra labiau gaivinantys negu įprastos sultys. Linijoje galite rasti įvairių vaisių (multivitaminų), persikų-ananasų bei vyšnių ir obuolių skonio gėrimus.

Rasa gerimai su sultimis Sultinga
Gazuoti Rasa namų limonadai

RASA namų limonadas

RASA namų limonadas – itališkas gurkšnis, pagamintas Lietuvoje. Šis gaivusis gėrimas buvo sukurtas kartu su garsiuoju virtuvės šefu Gian Luca Demarco, kurio parinktos vaisių kombinacijos suteikė gėrimui rafinuotą itališką skonį. RASA namų limonade nėra saldiklių ar dažiklių, jis praturtintas tik sultimis bei natūraliomis skaidulomis. Šioje linijoje galite rastu dvi skonių kombinacijas – mėtų ir citrinų bei itališkojo rūgštaus apelsino „chinotto“ ir citrinų.

RASA gazuoti gėrimai

RASA gazuoti gėrimai – puikus pasirinkimas vaisvandenių mėgėjams. Jų sudėtyje yra įvairių vaisių aromatų, kurie užtikrina, kad kiekviename gurkšnyje esantys burbuliukai ne tik maloniai pakutens liežuvį, bet ir paliks ryškų vaisių skonį. Linijoje galite rasti agrastų, rabarbarų arba slyvos, kaktusų, citrusinių vaisių, juodųjų serbentų ir aviečių bei žemuogių skonio gazuotus gėrimus.

Bendraukime