Active
Life

RASA LIGHT

Active Life

Žemės gelmėse natūralus mineralinis vanduo RASA LIGHT ACTIVE LIFE prisotinamas mineralinėmis medžiagomis – kalciu, magniu, kaliu, natriu ir kitomis mineralinėmis medžiagomis. Ypatingai tinka gyvenantiems aktyviai.

Active
Life

RASA LIGHT

Active Life

Žemės gelmėse natūralus mineralinis vanduo RASA LIGHT ACTIVE LIFE prisotinamas mineralinėmis medžiagomis – kalciu, magniu, kaliu, natriu ir kitomis mineralinėmis medžiagomis. Ypatingai tinka gyvenantiems aktyviai.

Atraskite pilnatvę kiekvienoje kasdieninėje akimirkoje.

Nepamirškite to, kas svarbiausia.

Apie

Apie

vandens gręžinį

Žemės gelmėse natūralus mineralinis vanduo RASA LIGHT prisotinamas mineralinėmis medžiagomis – kalciu, magniu, kaliu, natriu ir kitais mineralais. Dėl subtiliai subalansuoto šių medžiagų kiekio yra tyras, švelnaus skonio (nesūrus). Ypač tinka atsigaivinti. Natūralus mineralinis vanduo RASA LIGHT yra žemos mineralizacijos (331 mg/l), turi mažai natrio, todėl tinkamas vartoti kasdien visai šeimai be jokių apribojimų. Natūralus mineralinis vanduo RASA LIGHT negazuotas tinka net kūdikių maisto gamybai (Remiantis specialistų komisijos sprendimu Nr.12/03-NMV).

Natūralus mineralinis vanduo RASA LIGHT išgaunamas pietiniame -pietvakariniame Druskininkų miesto pakraštyje, švarioje, neurbanizuotoje miškingoje teritorijoje. Gręžinio gylis – 91 metras.

Apie

Apie

vandens gręžinį

Žemės gelmėse natūralus mineralinis vanduo RASA LIGHT prisotinamas mineralinėmis medžiagomis – kalciu, magniu, kaliu, natriu ir kitais mineralais, tačiau dėl subtiliai subalansuoto šių medžiagų kiekio yra tyras, švelnaus skonio (nesūrus). Ypač tinka atsigaivinti. Natūralus mineralinis vanduo RASA LIGHT yra žemos mineralizacijos (331 mg/l), turi mažai natrio, todėl tinkamas vartoti kasdien visai šeimai be jokių apribojimų, bei kūdikių maisto gamybai (Remiantis specialistų komisijos sprendimu Nr.12/03-NMV).

Natūralus mineralinis vanduo RASA LIGHT išgaunamas pietiniame – pietvakariniame Druskininkų miesto pakraštyje, švarioje, neurbanizuotoje, miškingoje teritorijoje. Gręžinio gylis – 91 metras.

Apie

Apie

vandens gręžinį

Žemės gelmėse natūralus mineralinis vanduo RASA LIGHT prisotinamas mineralinėmis medžiagomis – kalciu, magniu, kaliu, natriu ir kt, tačiau dėl subtiliai subalansuoto šių medžiagų kiekio yra tyras, švelnaus skonio (nesūrus). Ypač tinka atsigaivinti. Natūralus mineralinis vanduo RASA LIGHT yra žemos mineralizacijos (331 mg/l), turi mažai natrio, todėl tinkamas vartoti kasdien visai šeimai be jokių apribojimų bei kūdikių maisto gamybai (Remiantis specialistų komisijos sprendimu Nr.12/03-NMV).

Natūralus mineralinis vanduo RASA LIGHT išgaunamas pietiniame – pietvakariniame Druskininkų miesto pakraštyje, švarioje, neurbanizuotoje, miškingoje teritorijoje. Gręžinio gylis – 91 metrai.

Apie

Apie

vandens gręžinį

Požeminis vanduo prisotintas unikaliu mineralų balansu, ypač kalciu, magniu, kaliu išgaunamas Druskininkuose iš šaltinio RASA ETNO, kurio gylis yra 231 m.

Natūralus mineralinis vanduo RASA ETNO yra ypatingo švarumo, neturintis pašalinio kvapo ar skonio, charakteringas ištirpusių mineralų skoniui ir kvapui.

Bendra natūraliame mineraliniame vandenyje ištirpusių mineralinių druskų koncentracija yra 3758 mg/l .

Apie

Apie

RASA OFFICE LIFE vanduo išpilstomas į vienkartinius butelius tausoja gamtą bei užtikrina vandens kokybę didelėse talpose patogiai pristatomose į namus – Jūsų šeimai ir biurus.

  • Švari, saugi tara, lyginant su daugkartine;
  • Perdirbamas plastikas;
  • Tausojama gamta (mažiau plastiko);
  • Tara užima mažiau vietos (susiglamžantis butelis);
  • Geras estetinis vaizdas (nesubraižyti buteliai);
  • Užtikrinta kokybė, nuolat atliekami vandens tyrimai;
  • Aiški vandens sudėtis, nurodyta ant etiketės.
Vertybės

Tautiškumas

Skatiname meilę savo kraštui ir jo suteikiamoms gėrybėms

Šeima

Vartotojai – mūsų šeimos nariai, o šeimai tiktai kas geriausia

Tvarumas

Atsakinga gamyba – mažiau plastiko, dalinai perdirbta pakuotė, atsinaujinantys resursai, sveikesnė sudėtis.

Kiekvienam pagal norus –
mūsų produktai
Įvykiai

Įvykiai ir

Naujienos

2024-06-18 RASŲ NAKTĮ ŠVĘSKIME KARTU

Kviečiame švęsti su RASA Kernavėje! Mūsų draugai – grupė KITAVA sukūrė dainas, kad Jūsų šventė būtų dar smagesnė. Aukštų Joninių laužų, gražių vainikų, linksmos muzikos, smagios kompanijos ir įsimintinos šventės!

2024-05-21 RASA DIENOS

Vasara atėjo RASA DIENOS prasidėjo! Tik gegužės 21-27 dienomis MAXIMA tinkle visam mineraliniam vandeniui, vaisvandeniams ir sirupams RASA net 50% nuolaida. Čiup RASĄ, nešk į kasą! Iš tokios gausos išsirinks kiekvienas! Akcijoje dalyvauja šie RASA produktai:

2024-04-16 PRISIDĖKIME PRIE GAMTOS SAUGOJIMO

Ar žinojote, kad kamšteliai ir dangteliai patenka tarp dešimties dažniausiai paplūdimiuose ir jūroje randamų šiukšlių rūšių? Tai nustatė Europos Komisijos užsakymu atlikta studija. UAB „Druskininkų Rasa“ gamina 100 proc. perdirbamus butelius su etiketėmis ir kamšteliais. Tačiau sutikime, kad kamštelis yra tokia smulki detalė, kuri dažnai pasimeta ir ne visada bandome jį surasti, pakelti, išmesti.  Tad […]