Įvykiai

RASA ACTIVE LIFE ambasadorė Milda Valčiukaitė JUDĖK SVEIKAI treniruotėse

Nemokamų treniruočių projektas „Judėk sveikai“ kasmet pritraukia tūkstančius sveiką bei aktyvų gyvenimo būdą propaguojančių kauniečių ir vasarą iš uždarų patalpų keliasi į gražiausias Kauno miesto erdves po atviru dangumi. Nemokamose treniruotėse apsilankę kauniečiai turi progą ne tik pasportuoti, bet ir pabendrauti su žinomais sportininkais.
Birželio 7 d. funkcinėje treniruotėje dalyvavo ir gerai žinoma Lietuvos sportininkė Milda Valčiukaitė. Sportininkė yra Europos bei Pasaulio čempionė, Rio vasaros olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja. Dalyvavusieji treniruotėje galėjo iš arti susipažinti su irkluotoja, išgirsti jos sėkmės istoriją bei Mildos sėkmės ir sveikos gyvensenos paslaptis. Visi aportuojantys buvo vaišinami vandeniu RASA ACTIVE LIFE, juk vanduo – neatsiejama sporto dalis!
24 metų mergina per gana trumpą savo karjeros laikotarpį pasiekė itin aukštus rezultatus, kurie neabejotinai neatsiejami nuo sportininkės valios ir užsispyrimo. Taip pat nemažą įtaką turėjo sportininkės šeimos istorija. Čempionę nuo paauglystės treniravo jos tėtis Tomas Valčiukas, kuris išugdė ne vieną perspektyvų Lietuvos irkluotoją.  Vis dėl to kaip didžiausią savo sėkmės paslaptį M. Valčiukaitė įvardija sveiko gyvenimo būdą, disciplinos bei gausaus vandens vartojimo dermę. Neatsitiktinai Milda jau antrus metus iš eilės yra natūralaus vandens RASA ACTIVE LIFE ambasadorė.