Įvykiai

Rekordinis RASA KIDS ir FUTBOLIUKO projektas

Antrus metus tęsiame savo partnerystę su Masinio Futbolo asociacija prisijungdami prie projekto FUTBOLIUKAS.

Penktus metus vykstančio projekto tikslas – naudojant žaidimus ir smagaus futbolo žaidimo koncepciją suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą. Mūsų RASA KIDS projektas – „100 sveikų įpročių“ gražiai įsiliejo į FUTBOLIUKO projektą ir dabar kartu skatiname vaikus aktyviai ir sveikai leisti laisvalaikį, rinktis sveiką maistą ir gėrimą – t.y. natūralų mineralinį vandenį. Projektas šiemet tapo rekordinis – prisijungė net 427 priešmokyklinio ugdymo įstaigos ir net 34636 vaikai. Viena iš projekto priemonių – edukacinės RASA KIDS knygutės. Kiekvienam mėnesiui dedikuotos užduotėlės vaikams padės lavinti jų piešimo, skaitymo ir skaičiavimo įgūdžius. Šiemet išleidome net 36000 vnt šių knygučių. Kaip ir pernai, planuojame ir šiemet rengti lavinančius kūrybingumą konkursus. Tokie konkursai suburia vaikus, o pedagogams palengvina darbą – mes padedame sugalvoti įdomias ir įtraukiančias veiklas.

Labai džiaugiamės po kiekvieno konkurso gaudami padėkas ir gražius atsiliepimus. Smagu matyti aktyvų pedagogų ir vaikų įsitraukimą.

„FUTBOLIUKAS reiškia vaikų bendradarbiavimą, draugystes ir vertybes. Manau, kad projektas yra naudingas, nes vaikas visapusiškai tobulėja, susipažinęs su šia sporto šaka. Vaikai atlieka užduotis iš knygelių. Vaikams labai patinka FUTBOLIUKAS ir jie jo laukia, netgi tėvelius įtraukiame.“, – teigė Rokiškio lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ pedagogė Neringa Mikšėnienė.

„Kaip darželio auklėtoja pastebėjau, kad mažiems vaikams FUTBOLIUKAS labai patinka. Jie noriai piešia ant užduotėlių lapų, spalvina, dalyvauja užsiėmimuose ir taip atskleidžia savo kūrybingumą. Mėgdžioja, kas pavaizduota knygelėse ir bando būti herojais.“, – teigė Alytaus lopšelio-darželio „Linelis“ pedagogė Asta Zavodskovienė.

„Dėkojame organizatoriams už suteiktas spalvingas ir nuostabias FUTBOLIUKO užduotis, kurios vaikams taip pat labai patinka. Projektas atskleidė vaikų gebėjimą bendradarbiauti, loginį mąstymą.“, – pažymėjo Klaipėdos lopšelio-darželio „Vyturėlis“ pedagogė Ramunė Jaciukevičiutė.

Kartu apsijungęs verslas ir visuomeninės organizacijos gali nuveikti tikrai daug jaunosios kartos lavinimo ir edukavimo klausimais. Mes džiaugiamės galėdami šiemet pradžiuginti tiek daug vaikų ir prisidėti prie pedagogų darbo. Sveikata mums brangiausias turtas, todėl itin svarbu nuo pat mažens ir pačius vaikus edukuoti apie sveikus įpročius bei skatinti aktyviai leisti laiką.