Įvykiai

Įteiktas nacionalinės akcijos mokyklose pagrindinis prizas – paspirtukas!

Rūpindamasi sveikais vaikų įpročiais bei norėdama prisidėti prie mokyklos misijos – skatinti jaunuolių sveiką gyvenimo būdą – UAB “Druskininkų Rasa” surengė nacionalinę akciją, apėmusią daugelį Lietuvos mokyklų. Akcijoje dalyvavęs produktas, natūralus mineralinis vanduo “Rasa LIGHT”, kvietė rinktis sveiką troškulio malšinimo būdą, o pagrindinis prizas – elektrinis paspirtukas –  sveiką, smagų ir gamtai draugišką judėjimą.

“Rasa LIGHT“ – vanduo, jungiantis bendruomenes: šeimas, klasiokus, draugus ar renginius, o mokykla yra viena iš didžiausių ir svarbiausių bendruomenių, kuriai tam tikru metu priklausė kiekvienas iš mūsų. Būtent dėl to, nusprendėme vykdyti nacionalinę akciją daugumoje Lietuvos mokyklų, kur vaikai yra mokomi ne tik matematikos ar istorijos, bet ir sveikų įpročių.“ – mintimis dalinasi Gintarė NorvaišėUAB „Druskininkų Rasa“ rinkodaros vadovė.

Praėjusių metų spalio mėnesį prasidėjęs žaidimas “Pirk natūralų mineralinį vandenį Rasa LIGHT ir laimėk prizus” – baigėsi. 2020 m. Vasario 10 dieną Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleivei, Danielei Juršėnaitei, buvo įteiktas pagrindinis žaidimo prizas – elektrinis paspirtukas.

Taip jau sutapo, kad žiemos sezonas šiemet baigėsi net neprasidėjęs, tad tikimės, kad jau greitai moksleivė galės džiaugtis laimėtu prizu.“ – vienuoliktokės Danielės sėkme džiaugiasi Gintarė Norvaišė.

Galima drąsiai sakyti, kad vaikai noriai dalyvavo žaidime, kadangi per visą laikotarpį buvo laimėta ir išdalinta daugiau nei 5 000 kitų prizų: „Rasa LIGHT“ vandens buteliukų, užrašų knygučių, tušinukų bei sportinių kuprinėlių.