Įvykiai

„Maximos“ „Ačiū“ turas Druskininkuose: padėkos, tortai ir akcijos

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ atvežė šventę į Druskininkus. Į miestą atvyko „Ačiū“ turas, skirtas padėkoti vietos pirkėjams ir gamintojams – „Druskininkų Rasai“. Šventei „Maxima“ atgabeno pilnutėlius sunkvežimius prekių po 1 eurą, kuriomis bus prekiaujama spalio 11-13 dienomis, o pirkėjus vaišino 400 kilogramų torto.

Kaip Druskininkai išaugo iš mineralinio vandens šaltinio, taip „Maxima“ užaugo iš bendradarbiavimo. Jau 26 metus sėkmingai dirbame ir augame dėka mūsų didelės bendruomenės. Joje svarbūs – ir darbuotojai, ir pirkėjai, ir tiekėjai, todėl su „Ačiū“ turu stengiamės aplankyti kuo daugiau jų. Atvežėme padėkas, šventinius tortus ir išskirtinius pasiūlymus, skirtus Druskininkams ir kurorto svečiams. Sakome „Ačiū“ ir kviečiame švęsti bendradarbiavimą“, – sakė Kristina Meidė, lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė.

„Ačiū“ turo renginiai prasidėjo „Druskininkų Rasos“ gamykloje, kur „Maximos“ vadovė ir Druskininkų vicemeras Linas Urmanavičius įteikė padėkas už lietuviškos produkcijos puoselėjimą. Vėliau, vidurdienį, prie „Maxima XX“ parduotuvės, adresu K. Čiurlionio g. 99, iškilmingai paskelbta specialiai tik Druskininkams skirtos akcijos pradžia. Miestiečiai vaišinosi šventiniais „Ačiū“ tortais, kurių „Maximos“ meistrai pagamino net 400 kilogramų.

Produkcija, kuri garsina Druskininkų vardą

Druskininkų Rasa“ yra vienas iš mūsų kurorto perlų, o kiekvienas natūralaus mineralinio vandens buteliukas – papasakota istorija apie tai, kuo garsėja miestas. Gamintojo populiarumas visoje Lietuvoje ir išgirstas to pripažinimas iš didžiausio šalies prekybos tinklo „Maximos“ – itin džiugina ir verčia didžiuotis. Gera matyti, kad lietuviški verslai tarpusavyje glaudžiai bendradarbiauja ir padeda vienas kitam augti“, – sakė L. Urmanavičius, Druskininkų savivaldybės vicemeras.

„Druskininkų Rasos“ mineralinis vanduo yra populiarus tarp „Maximos“ pirkėjų visoje Lietuvoje, o pirkėjai Druskininkuose jį renkasi ypač patriotiškai. Miesto pardavimų statistika rodo, kad „Druskininkų Rasos“ produkcija tvirtai užima vietą mineralinio vandens TOP5-uke.

„Stengiamės kuo platesniam pirkėjų ratui pasiūlyti geriausią natūralų Druskininkų mineralinį vandenį. Mums, kaip gamintojams, „Maxima“ yra svarbus partneris, su kuriuo kartu galime augti ir stiprėti, o savo produkcijos tiekimą organizuoti maksimaliai plačiai. Džiaugiamės ilgamete partneryste ir tikime, kad tolimesnis bendradarbiavimas su „Maxima“ padės siekti dar geresnių rezultatų“, – pažymėjo „Druskininkų Rasos“ direktorė Jolita Jolanta Sinevičienė.

„Druskininkų Rasos“ direktorė Jolita Jolanta Sinevičienė taip pat tarė didelį AČIŪ, už labai malonų apsilankymą Druskininkuose bei svarbiausia ilgalaikę kuriamą vertę tiekėjams, pirkėjams ir darbuotojams. Linkime nesustoti ir augti toliau.


Daugiau informacijos skaitykite ČIA