Įvykiai

Lietuvos gimdyvėms – net 10 tonų natūralaus mineralinio vandens

Druskininkuose išgaunamas natūralus mineralinis vanduo “Rasa Light” pagal paramos sutartis jau ketvirti metai kas mėnesį tiekiamas į tris Lietuvos ligonines – Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Akušerijos ir ginekologijos centrą, Kauno klinikinės ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyrių bei P.Mažylio gimdymo namus Kaune. UAB „Druskininkų Rasa” į gimdymo namus ir ligonines kasmet pristato virš 10 tonų negazuoto natūralaus mineralinio vandens „Rasa Light“.
Kristina Liesė, UAB „Druskininkų Rasa” rinkodaros direktorė: „Lietuvoje gimsta daug gražių iniciatyvų, kurioms įgyvendinti reikalinga mūsų visų pagalba. Esame vienas didžiausių natūralaus mineralinio vandens gamintojų Baltijos šalyse, todėl suprantama, kad jaučiame socialinę atsakomybę, pareigą ir norą prisidėti. Ne išimtis yra bendradarbiavimas su ligoninėmis, sanatorijomis, gimdymo namais. Beveik visuose gimdymo namuose yra įteikiami dovanų rėmėjų krepšeliai su kūdikiui ir mamai reikalingais daikteliai. Mąstydami apie gimdyves, norėjome joms padovanoti ne tik produktą, bet ir šiltą emociją – gurkšį vandens, tuo metu, kai jo labiausiai norisi.”
Gimdymo metu moters organizmas netenka daug skysčių, todėl gimdyvėms tiekiamas negazuotas žemos mineralizacijos,  šarminio ph vanduo. Natūralus mineralinis vanduo „Rasa Light“ yra šarminio ph 7,7 ir savo sudėtyje turinti nedidelius kiekius kalcio, magnio, natrio, kalio ir kitų organizmui naudingų mikroelementų. Būtent todėl šį vandenį rekomenduojama gerti kasdien, vartoti kūdikių maisto gamybai, vaikams ir suaugusiems.
Mantą (36m., Vilnius) taip nudžiugino parodytas dėmesys, kad jis netgi susisiekė su UAB „Druskininkų rasa“. „Mūsų Benediktas gimė lapkritį Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose. Gimdymo metu ne vanduo rūpėjo, mano žmona net neatsimena kaip mes jį gavome. Bet aš atsimenu labai gerai. Kai po gimdymo mums visus laimingus su žmona ir sūneliu perkėlė į palatą, supratau, kad atsivežtas vanduo baigėsi ir man dabar reikės važiuoti jo pirkti. Tiesą pasakius tuo metu buvo tiek laimės, kad gimė sūnus, jog net nesuvokiau, kur to vandens reikės eiti ieškoti, kur čia artimiausia parduotuvė. Mums tiesiog reikėjo mineralinio vandens, nesvarbu kokio. Ir tuomet įėjo į palatą slaugytoja ir padovanojo gimdyvei 1,5l butelį „Rasa Light“. Net nusišypsojau, koks idealus momentas – mano kelionę į parduotuvę atitolino net trims valandoms. Bet jos buvo tos trys ypatingos valandos, kai nenuleidi akių nuo savo naujagimio“.