Įvykiai

Motinos dienai skirta nėščiųjų fotosesija dovanojo daug gerų emocijų!

Šiltą pavasario popietę į fotosesiją Vilniuje esančiuose „Vilkės namuose“ rinkosi devynios žavios moterys. Būsimųjų mamų fotosesija sutapo su artėjančia Motinos diena. Visoms moterims tai ypatinga šventė, ypač toms, kurios laukiasi pirmojo vaikelio.

Žurnalas TAVO VAIKAS pakalbino visas moteris, paklausdamas, kaip jos įsivaizduoja būsimąjį vaikelį.Tarp moterų buvo ir tokių nėštukių, kurios laukiasi ir pirmojo vaikelio, ir antrojo, na, o viena būsimoji mamytė nešioja dvynukus! Visus šios fotosesijos nėščiųjų interviu galite skaityti gegužės mėnesio TAVO VAIKO žurnale.

Modelio darbas tikrai nelengvas, kad ir kokius gražius drabužius demonstruotum. Atokvėpis reikalingas visiems, o ypač besilaukiančioms moterims. Koks smagumėlis atokvėpio minutę atsigerti vandens ir linksmai pakrykštauti visoms drauge. Juolab kad nėščiosioms specialistai kasdien rekomenduoja išgerti ne mažiau nei 8 stiklines vandens. Su kompanija net vanduo skanesnis.

Lengvas vanduo RASA LIGHT – lengvai dienai! Nepamirškime, kad kasdieniam vandens vartojimui svarbu rinktis natūralų mineralinį vandenį. Žemės gelmėse vanduo RASA LIGHT natūraliai prisotinamas mineralinėmis medžiagomis – kalciu, magniu, kaliu, natriu ir dar daugeliu kitų, tačiau dėl subtiliai subalansuoto šių medžiagų kiekio yra tyras ir švelnaus skonio. Natūralus mineralinis vanduo RASA LIGHT tinka net kūdikių maisto gamybai, nulis kalorijų, šarminis, išgaunamas iš miškingos bei švarios vietos Druskininkuose. RASA LIGHT – sveikas dienos įprotis!