ES parama

Projektas “UAB „Druskininkų Rasa“ gaminių dizaino sprendimų sukūrimas”

1999 metais įkurta UAB „Druskininkų Rasa“ yra žinoma kaip viena iš didžiausių ir moderniausių vandens gamintojų Lietuvoje. Bendrovė savo veiklą vykdo mineralinio vandens gamybos srityje. Iš gręžinių išgautas natūralus mineralinis ir geriamasis vanduo neskiedžiamas, į jį nededami jokie priedai. Visi vandenyje glūdintys mineralai – natūraliai subalansuoti pačios gamtos.

Įvertinus rinkos poreikį, UAB “Druskininkų rasa” nusprendė įgyvendinti naujų bei jau esamų gaminių pakuočių dizaino sukūrimo (atnaujinimo) projektą. Dabartinės gaminių pakuotės yra senos, nepatogios ir nebepatrauklios vartotojui. Siekiant padidinti įmonės gaminamų produktų patrauklumą bei paklausą, investuojama į naujų gaminių pakuočių dizaino sukūrimą (atnaujinimą), kuris bus originalus, inovatyvus bei šiuolaikiškas. Vanduo yra gyvybės šaltinis, todėl pakankamas sveiko ir kokybiško vandens gėrimas yra aktualus kiekvienam pirkėjui. Sukūrus (atnaujinus) mineralinio vandens pakuočių dizainą, UAB “Druskininkų rasa” gaminiai taps patrauklesni pirkėjui ir tokiu būdų bus ne tik didinamas įmonės konkurencingumas, tačiau ir vartotojai bus skatinami gerti natūralų mineralinį vandenį. Kuriant pakuočių dizainą didelis dėmesys skiriamas ir vaikams, kadangi kuriamos pakuotės vaikiškai produkcijai. Tokiu būdu vaikai taip pat skatinami suvartoti daugiau vandens.

Projekto tikslas: padidinti UAB „Druskininkų Rasa“ gaminių patrauklumą, paklausą ir įmonės produktyvumą.

Projektas įgyvendinamas: nuo 2020 07 15 d. iki 2021 07 12 d.

Finansavimo ir administravimo sutartis su VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašyta pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-838-02 „Dizainas LT“.

Projekto finansavimas – 16 275,00 Eur iš Europos regioninės plėtros fondo.

Finansuojama
iš Europos Sąjungos plėtros fondo