Įvykiai

„RASA“ atnaujinto įvaizdžio prekės ženklo ambasadorė – Karina Krysko

Natūralus mineralinis vanduo RASA atsinaujino!

Siekiant būti šiuolaikiškiems bei norint patenkinti vartotojų poreikius, priėmėme sprendimą atnaujinti natūralaus mineralinio vandens „Rasa“ pakuočių dizainą. Dabar naujoji vandens pakuotė ne tik patogesnė, bet ir modernesnė bei patrauklesnė vartotojui. Taip pat norint eiti koja kojon su naujausiomis mados bei rinkos tendencijomis pasirinkome geriausiai atnaujintą prekės ženklą įprasminantį veidą.

Karina Krysko – Lietuvos dainininkė, aktorė bei nuolatinė šokių ir muzikos projektų dalyvė tapo natūralaus mineralinio vandens „Rasa“ prekės ženklo ambasadore. Karina pasirinkta, kaip natūralaus mineralinio vandens „Rasa“ atnaujinto įvaizdžio prekės ženklo veidas, nes sveikata, veiklumas, grožis bei natūralumas atspindi tiek jos asmenybę, tiek „Rasa“ vandens prekės ženklą. Karina veikli, besišypsanti, džiaugiasi gyvenimu, o būtent toks yra vanduo „Rasa“ – natūralus, kupinas mineralų, suteikiančių energijos bei turintis subtilios prabangos pojūtį.

Bendradarbiavimu džiaugiasi ir pati Karina Krysko:

„Aš kartais susimąstau apie tai, kaip stipriai mūsų fizinė ir psichinė būsena yra priklausoma nuo to, kaip mes maitinamės..ir kokius vitaminus, mikroelementus gauname su maistu.. lėkdama per savo darbus, aš nekreipiu dėmesio į savo blogą nuotaiką, kuri kartais mane aplanko, o tiesiog, išgeriu reikalingų man vitaminų! O dar labiau palengvėjo man mano aktyvus gyvenimas, kai atradau natūralų mineralinį vandenį RASA. Natūralaus mineralinio vandens RASA buteliukas visada su manimi! Aš žinau, kad šis vanduo ne tik valo mano organizmą, bet ir praturtina mineralinėmis medžiagomis, suteikdamas man daugiau energijos ir sveikatos! O tada ir blogos nuotaikos dingsta! Ir veidas švyti! O viskas dėl to, kad mineralai man taip tinka!“