Įvykiai

Rasa Officelife vanduo biurams

UAB „Druskininkų Rasa“, siekdama patenkinti visų vartotojų norus ir lūkesčius, vandenį tiekia ne tik prekybos tinklams, bet ir biurams standartinėse pakuotėse bei didelėse 19l  pakuotėse, kuris yra itin patogus vartoti ofisuose. Vanduo RASA Officelife yra lengvas ir tyras, žemos mineralizacijos bei šarminis, skirtas kasdieniam naudojimui. Geriamasis ofiso vanduo tinka maisto, karštųjų gėrimų ruošimui, nepalieka nuosėdų ant virdulio ar kitų indų sienelių, nes yra minkštas. Taip pat tai puiki atgaiva Jūsų biuro darbuotojams, svečiams ar klientams. RASA Officelife geriamasis vanduo yra išpilstytas į 100% perdirbamą vienkartinę PET pakuotę, kuri po pirmo panaudojimo yra perdirbama, todėl kai vanduo baigiasi, pakuotė yra keičiama į naują, o senoji yra perdirbama. UAB „Druskininkų Rasa“ yra vienintelė įmonė siūlanti 19l biuro vandenį perdirbamose vienkartinėse pakuotėse ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pabaltijyje! Geriamojo vandens pakuotė yra visiškai saugi ir neturi įtakos vandens kokybei. Taip pat butelis yra lengvesnis, minkštesnis, jam pagaminti naudojama mažiau plastiko nei įprasta. Pakuotė yra nauja, neperplaunama, todėl išsaugoma 100% vandens kokybė – vanduo kaskart pilamas vis į naują tarą. Po panaudojimo galima arba tuščią tarą išmesti į plastiko konteinerį, arba ją surenka mūsų darbuotojai.

UAB „Druskininkų Rasa“ darbuotojai ne tik pasirūpina greitu vandens pristatymu bei aptarnavimu, bet ir, esant poreikiui, siūlo nuomotis arba įsigyti aukštos kokybės ir puikaus dizaino „Oasis“ vandens stoteles. RASA Officelife siūloma vandens stotelė („cooleris“) atitinka visus ES standartus. Vertinantiems išskirtinumą, siūloma ir papildoma paslauga – vandens apsauginio gaubto gamyba su Jūsų įmonės logotipu.

Su vandeniu RASA Officelife ne tik aprūpinsite biurą kokybišku bei tyru vandeniu, bet ir prisidėsite prie gamtos saugojimo!

Įsigyti Rasa Officelife vandens galite čia