Įvykiai

RASA ETNO – METŲ GAMINYS 2023

2023 m. gruodžio 13 d. Vilniuje įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimai.

Natūralus mineralinis vanduo RASA ETNO apdovanotas METŲ GAMINIO aukso medaliu.

Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

„Druskininkų Rasa“ užtikrinanti aukštus kokybės standartus, nuolat atlikdama vandens tyrimus ir BRC tarptautinių standartų auditą, 2022 metais sukūrė ir įvedė į rinką naują natūralaus mineralinio vandens RASA ETNO liniją.

Kodėl RASA ETNO? „Druskininkų Rasa“ visada rėmėsi pamatinėmis vertybėmis, puoselėdama lietuviškumą, šeimyniškumą, empatiškumą ir tvarumą.

Kurdami produktą stengėmės išgirsti ko nori pirkėjai, kokias vertybes puoselėja mūsų produktų vartotojai, kuo galime išsiskirti ir ką unikalaus turi vanduo išgaunamas miškingoje saugomoje Druskininkų teritorijoje.

Natūralus mineralinis vanduo RASA ETNO išsiskiria savo unikalia mineralų sudėtimi – mažiau druskų, daugiau mineralų. Turi nedidelį kiekį natrio (551 mg/l, kuris atitinka dienos suvartojimo normą) ir padidintą kiekį Magnio (160 mg/l), Kalcio (621 mg/l). Analitinė kompozicija (mg/l): Mg 2+ 160; CA2+ 621; Na+ 551; K+ 14; SO42+ 86; HCO3- 268; CL- 2189. Bendra mineralizacija 3888 mg/l. Turėdamas palyginti nedidelį natrio kiekį natūralus mineralinis vanduo RASA ETNO turi malonų skonį (nėra sūrus), jį galima gerti nesibaiminant perdozuoti natrio dienos normos.

Išskirtinio dizaino pakuotė – patogus ir patrauklus žalsvos spalvos butelis pažymėtas Druskininkų biuvetės ženklu, taip nurodant kilmę. Žalsvas butelis asocijuojasi su gamta ir etniškumu. Kuriant produktą buvo svarbu parodyti jį moderniai, tačiau nepamiršti Lietuvos tautos ištakų, tradicijų ir etniškumo. Kruopščiai parinktos spalvos ir raštai atėję iš austinių juostų, pintų sodų ir tautinio paveldo, sumoderninti pasitelkiant Art Deco stilių ir perkelti ant etikečių.

Etikečių pagrindas panaudotas metalo spalvos ant jo perteikiant etninius raštus – mineralinio vandens kategorijoje pirmasis toks sprendimas. Visa pakuotė įskaitant ir etiketę 100% perdirbama.

RASA ETNO natūralus mineralinis vanduo gaminamas išpilstant jį į butelius nepertraukiamos gamybos metu iki paletizavimo. Naujausia gamybinė įranga leidžia užtikrinti saugų ir sklandų mineralinio vandens išpilstymą tiesiai iš gręžinio į butelius.

Nuo 2010 metų UAB „Druskininkų Rasa“ perka ir naudoja gamyboje žaliąją energiją. Nuo 2019 m. ant UAB „Druskininkų Rasa“ gamyklos stogo įrengti saulės moduliai tiekiantys gamyklai apie pusę reikalingos energijos.

Daugiau informacijos rasite čia https://www.youtube.com/watch?v=Bp1WFVCR_10