Įvykiai

Tarptautinis Druskininkų bėgimas – RASA Druskininkai Run kvies džiaugtis pavasarišku miesto peizažu

Jau balandžio 2 dieną Druskininkuose vyks vienas gražiausių bėgimo renginių Lietuvoje – „RASA Druskininkai Run“ pusmaratonis. Šiais metais bėgimas bus ir Lietuvos pusmaratonio čempionatas, todėl gražiame kurorte rinksis ne tik bėgimo mėgėjai, bet ir pajėgiausi šalies stajeriai.

Praėjusiais metais Druskininkų pusmaratonio trasa gavo tarptautinį AIMS sertifikatą, todėl šis renginys yra matomas viso pasaulio bėgimo kalendoriuje. Verta pažymėti, kad tokius galiojančios sertifikatus šiuo metu turi tik Vilniaus ir Kauno maratonai.

Beje, atsinaujinęs „RASA Druskininkai Run“ bėgimas pirmą kartą vyks pavasarį.

„Pavasaris yra tarsi bėgikų sezono pradžia. Šis bėgimas Druskininkuose bus puikus savo žiemos ir pavasario darbų bei treniruočių įsivertinimas. Balandžio pradžia taip pat dar patogi dėl to, kad tuo metu takeliai dar nėra labai apkrauti, o vasarą čia būna labai daug vaikštančių ir dviračiai besivažinėjančių žmonių“, – kalbėjo vienas renginio organizatorių, asociacijos „Sporto renginiai“ vadovas Evaldas Martinka.

Balandžio 2 dieną Druskininkuose sportininkai galės rinktis ne tik pusmaratonio distanciją. Bus galima dalyvauti 10,5 km, 5,2 km bėgimuose, o patiems jauniausiems bėgikams bus parengta 600 m trasa

Vieno vaizdingiausių bėgimų Lietuvoje staro vieta – prie Vijūnėlės tvenkinio paplūdimio. Druskininkų miesto atstovai įsitikinę, kad bėgikai tikrai turės nuostabų laiką. „RASA Druskininkai Run“ bėgimo dalyviai galės ne tik grožėtis nuostabiu kraštovaizdžiu, bet ir patogiai jaustis bėgdami atnaujintais takais.

„Džiaugiamės šiais metais būdami Druskininkų pusmaratonio generaliniais rėmėjais! Mes didžiuojamės savo natūralaus mineralinio vandens kilme, jis išgaunamas apsaugotoje miškingoje Druskiinkų teritorijoje, todėl mums labai svarbu jungtis ir prie įvairių Druskininkuose organizuojamų iniciatyvų. Vienas svarbiausių mūsų uždavinių – sveikų įpročių formavimas ir sveikos gyvensenos skatinimas, todėl mūsų įmonė yra nuolatinė įvairių sporto renginių dalyvė ir rėmėja. Vanduo ir sportas yra neatsiejama geros fizinės ir emocinės sveikatos dalis. „RASA Druskininkai Run“ – vienas didžiausių sporto renginių Druskininkuose, kurio vienas iš tikslų – skatinti sveiką gyvenimo būdą – sutampa su mūsų“, – teigė „Druskininkų RASA“ įmonės atstovė Asta Piliponė.

Visi „RASA Druskininkai Run“ dalyviai galės atsigaivinti „RASA Light“ ir „RASA Active Life“  – itin tyru natūraliu mineraliniu vandeniu. Mažieji bėgikai gaivinsis specialiai vaikams sukurtu „RASA Kids“ vandenuku, praturtintu kalciu. Visi „Druskininkų RASA“ natūralūs mineraliai vandneys išgaunami tiesiai iš požeminio gręžinio uždaroje sistemoje, kurioje oras yra nuolat filtruojamas nuo dulkių ir įvairių dalelių bei išpilstomas tiesiai į butelius.

„Todėl atidaręs kiekvieną buteliuką, pirmasis prisilietęs prie vandens yra jį geriantis asmuo“, – paaiškino A. Piliponė.

Registracija į „RASA Druskininkai Run“ renginį vyksta druskininkairun.lt.

„RASA Druskininkai Run“ bėgimą organizuoja Druskininkų sporto centras kartu su Lietuvos lengvosios atletikos federacija ir asociacija „Sporto renginiai“.