Įvykiai

PATIRK LIETUVĄ SU RASA!

Šilti orai ir kvepianti vasara tiesiog visus mus vilioja iš namų. Taip gera išvykti, keliauti, ką nors naujo pamatyti, patirti, pažinti ar išbandyti. Tad RASA jau 4-tą sezoną kviečia visus Jus pasinerti į nepamirštamas keliones – PATIRTI LIETUVĄ SU RASA.

Gardūs sirupai, vaisvandeniai pasižymintys skonių įvairove, natūralus mineralinis vanduo išsiskiriantis gamtos subalansuotais mineralais  – visa tai apjungia prekinis ženklas RASA. RASA puoselėja lietuviškumą, tautiškumą, empatiškumą, šeimyniškumą, tad ir projektas PATIRK LIETUVĄ SU RASA kviečia keliauti šeimas po įspūdingas Lietuvos vietoves.

Šiais metais projektas atsinaujino padedamas partnerių „Surink Lietuvą“ iliustratorių – sukurtas naujas projekto logotipas – smalsioji laputė. Aktyvių tėvų grupės KELIONĖS SU VAIKAIS atrinko Jums objektus tinkamus šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais. #SURINK LIETUVĄ kolektyvas atrinko tikrai įspūdingus su vandens telkiniais susijusius objektus. Džiaugiamės, kad projektas išaugo – šiais metais turime dar daugiau partnerių, kurie įsteigė Jums prizus. Viso prizų jau virš 4000:

Ką reikia padaryti, kad gauti šiuos prizus? Ogi Jums tereikia keliauti😊:

Projektas vyksta nuo 2023 birželio 15 d. iki 2023 rugsėjo 24 d.

Smagių ir įspūdingų kelionių!